Rozpis ľadovej plochy

Rozpis 09. týždeň

 

Pondelok 24.2.2020 Piatok 28.2.2020
06.00  - 07.45     06.00 - 07.15    
07.45  - 08.45 "RYBNÍK" (voľná hra) 07.30 - 08.45 "RYBNÍK" (voľná hra)
09.00 - 10.00 "RYBNÍK" (voľná hra) 09.00 - 10.00 "RYBNÍK" (voľná hra)
10.15 - 11.30 MHK "A"   10.15 - 11.00 MHK "A"  
11.45 - 12.45 KRASO   11.15 - 12.30 KRASO  
13.00 - 14.00 KRASO   13.00 - 15.00   MHK MŽ 5 - LUCENEC
14.15 - 15.15 PR 3 4   15.15 - 16.15 PR 3 4  
15.15 - 16.15 KADETI   16.30 - 17.30 JUNIORI  
16.30 - 17.45   18.00 - 19.00 AQUATEC
18.00 - 19.00 ŠKOLA KORČUĽOVANIA 0,1,2 19.15 - 20.15 KADETI  
19.15 - 20.15 BRESKA   20.30 - 21.30 CVČ  
20.30 - 21.30 ZDOKONAĽOVACÍ TRÉNING DOSPELÍ      
Utorok 25.2.2020 Sobota 29.2.2020
06.30 - 07.30     07.15 - 08.15 "RYBNÍK" (voľná hra)  
07.45 - 08.45 MŽ 6   08.30 - 09.45 ŠKOLA KORČUĽOVANIA 0,1,2
09.00 - 10.00 MŽ 5   10.00 - 11.00 MŽ 6  
10.15 - 11.30 MHK "A"   11.30 - 13.30   MHK MŽ 5 - LUCENEC
11.45 - 12.45 KADETI   13.45 - 14.45 "RYBNÍK" (voľná hra)
13.00 - 14.00 KADETI   15.00 - 16.00 BIZLINK  
14.15 - 15.15 KRASO   16.15 - 17.45 FARA OMSENIE
15.30 - 16.30 "RYBNÍK" (voľná hra) 18.00 - 19.00 SUCHÝ  
16.45 - 17.45 PR 3 4   19.15 - 20.15 HARTMANN
18.00 - 19.00 JUNIORI   20.30 - 21.30 HK ILAVA  
19.15 - 20.15 SMAHA        
20.30 - 21.30 SUCHÝ        
Streda 26.2.2020 Nedeľa 1.3.2020
06.00 - 07.00     07.15 - 08.15 ŠKOLA KORČUĽOVANIA 0,1,2 
07.15 - 08.15 KADETI   08.30 - 09.30 SK 8  
09.00 - 10.00 KRASO   09.45 - 10.45 SK 7  
10.15  - 11.00 MHK "A"   11.00 - 12.00 SK 6  
11.15 - 13.15   MHK MŽ 6 - HC 07 DETVA 13.00 - 14.15 SK 8  
13.30 - 14.30 KADETI   14.30 - 15.45 SK 7  
14.30 - 15.30 PR 3 4   16.00 - 17.15 SK 6  
15.45 - 16.45 JUNIORI   17.30 - 18.30 MHK "A"  
18.00 - 20.30 MHK "A"- BRATISLAVA Capitals 18.45 - 19.45 PEJO  
20.45 - 21.45 CIZNAR   20.00 - 21.00 BURANSKÝ
      21.15 - 22.15    
           
Štvrtok 27.2.2020 POZNÁMKY
06.30 - 07.30          
07.45 - 08.45 MŽ 5    
09.00 - 10.00 MŽ 6    Kontrolujte si rozvrh na našej stránke
10.15 - 11.30 MHK "A"   mhkdubnica.hockeyslovakia.sk
11.45 - 13.15 THM        
13.30 - 14.30 KRASO        
14.45 - 15.45 KRASO        
16.00 - 17.15 Brankársky tréning s Jánom Lašákom      
17.15 - 18.15 ŠKOLA KORČUĽOVANIA 0,1,2 +3,4      
18.30 - 19.30 JUNIORI        
19.45 - 20.45 MAJCO        
21.00 - 22.00 PRIEVOZNÍK