Rozpis ľadovej plochy

POZOR ZMENY V ROZPISE

 

Pondelok 9.3.2020 Piatok 13.3.2020
06.00  - 07.45 THM   06.00 - 07.15    
07.45  - 08.45   07.30 - 08.45    
09.00 - 10.00 Korčuliarsky kurz (škôlky) 09.00 - 10.00    
10.30 - 11.15 MHK "A"   10.30 - 11.00    
11.45 - 12.45 THM   11.30 - 13.15    
13.00 - 14.00 THM   13.15 - 14.15 KONIEC SEZÓNY 2019/20  
14.15 - 15.30 PR 3 4   14.30 - 15.30    
15.30 - 16.30 BRANKÁRI  15.45 - 16.45    
18.00 - 20.30 MHK "A"- PLAY OFF HK SKALICA 17.00 - 18.00    
18.15 - 19.15    
20.45 - 21.45     19.30 - 20.30    
      20.45 - 21.45    
Utorok 10.3.2020 Sobota 14.3.2020
06.00 - 07.15 KADETI   06.30 - 07.00    
07.30 - 08.15 ŠKOLA KORČUĽOVANIA 0,1,2   07.15 - 08.30  
09.00 - 10.00 Korčuliarsky kurz (škôlky)   08.45 - 10.00  
10.15 - 11.30 MHK "A"   10.15 - 11.15 ZRUŠENÝ PROGRAM  
11.45 - 12.45 THM   11.15 - 13.00  
13.00 - 14.00 THM   13.15 - 14.45  
14.15 - 15.15 MŽ 5   15.00 - 16.00  
15.30 - 16.30 MŽ 6   16.45 - 17.45    
16.45 - 17.45 PR 3 4   18.00 - 19.00  
18.00 - 19.00 JUNIORI   19.15 - 20.15  
19.15 - 20.15 SMAHA   20.30 - 21.30    
20.30 - 21.30 SUCHÝ        
Streda 11.3.2020 Nedeľa 15.3.2020
06.00 - 07.00 JUNIORI   07.45 - 08.45    
07.15 - 08.15 MŽ 6+5   09.00 - 10.00  
09.00 - 10.00 Korčuliarsky kurz (škôlky) 10.15 - 11.00    
10.30  - 11.15 MHK "A"   11.30 - 13.30    
11.15 - 12.00 THM   14.00 - 16.00 ZRUŠENÝ PROGRAM  
12.15 - 13.15 ŠKOLA KORČUĽOVANIA 0,1,2 16.15- 18.15    
13.30 - 14.30 KRASO   18.30 - 19.30    
14.45 - 15.45 KADETI   19.45 - 20.45  
16.00 - 17.30 PR 3 4   21.00 - 22.00    
18.00 - 19.00 AQUATEC      
19.15 - 20.15 CIZNAR        
20.30 - 21.30          
Štvrtok 12.3.2020 POZNÁMKY
06.00 - 07.00 THM        
07.00 - 08.00 THM    
08.00 - 09.00 PR 3 4    Kontrolujte si rozvrh na našej stránke
09.00 - 10.00 Korčuliarsky kurz (škôlky) mhkdubnica.hockeyslovakia.sk
10.15 - 11.15 MHK "A"        
11.45 - 13.15 THM        
13.30 - 14.30          
14.45 - 15.45 MŽ 5        
16.00 - 17.00 MŽ 6        
17.15 - 18.15 ŠKOLA KORČUĽOVANIA 0,1,2 +3.+4      
18.30 - 19.30 MAJCO        
19.45 - 20.45 PRIEVOZNÍK      
21.00 - 22.00